BIOCARD TSÖLIAAKIA KIIRTEST

Katsekomplekt sisaldab kõiki vajalikke seadmeid (testimisseade, vereproovi võtmise komplekt, testreagendid jne.

  • Hügieeniline – vereproov ja reagendid jäävad seadmesse
  • Sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele
  • Eesmärk on võimaldada diagnostikat ja säästa aega tervishoiutöötajatel, diagnostilistes laborites, toitumisspetsialistidel, dietoloogidel ja patsientidel
  • Kodune test, millega sõrme otsast võetud vere kaudu transglutaminaasi IgA antikehi tuvastada. Antikehade olemasolu viitab kindlalt tsöliaakiale.
  • Testi saab kasutada kui ühte abivahendit tsöliaakia diagnoosimisel, kuid lõpliku diagnoosi kinnitab siiski arst.
  • Testi ja selle tarvikuid säilitada toatemperatuuril +10°C…+27°C.
LOE TSÖLIAAKIAST

TESTPANEELI TULEMUSED

Testi tulemus on positiivne, kui nii kontrollalasse (c) kui ka testalasse (T) ilmub punane joon. Testjoon võib olla nii tugev kui ka nõrk. Testi tulemus on negatiivne, kui punane joon ilmub ainult kontrollalasse (C). Testala (T) jääb tühjaks.

POSITIIVNE: Tulemus näitab, et testitud veres on koe transglutaminaasi antikehad. On suur tõenäosus, et testitav isik põeb tsöliaakiat. Lõpliku diagnoosi ja ravi saamiseks tuleb pöörduda arsti poole.

NEGATIIVNE: Tulemus näitab, et testitud verest ei leitud tsöliaakiale viitavaid transglutaminaasi antikehi. Kui esinevad seedetrakti sümptomid/vaevused, tuleb pöörduda arsti vastuvõtule.

Biocard tsöliaakia test on väga usaldusväärne. Test võib anda valenegatiivset tulemust vaid üksikutel meditsiinilistel juhtumitel, nt IgA defitsiidi korral. Kui testi tulemus ei vasta sinu ootustele, siis konsulteeri arstiga.

VÕTA ÜHENDUST

TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui sul tekkis küsimusi BIOCARD kiirtesti kohta või soovid seda endale koju tellida, siis võta meiega ühendust!

VÕTA ÜHENDUST